Grudniowe atrakcje

21-12-2017

Grudzie┼ä by┼é dla klasy II intensywnym miesi─ůcem. Na pocz─ůtku miesi─ůca uczniowie klasy II nocowali w szkole, co by┼éo dla nich niesamowitym i ekscytuj─ůcym prze┼╝yciem. Dodatkowe tego wieczora ┼Ťwi─Ötowali┼Ťmy urodziny Tymona, kt├│ry pocz─Östowa┼é nas przepysznym tortem. Nied┼éugo potem mocno zaanga┼╝owali┼Ťmy si─Ö w organizacj─Ö pomocy w ramach akcji "Szlachetna Paczka". W grudniu zawita┼éa do szko┼éy tak┼╝e "┼╗ywa Pracownia", z kt├│r─ů przygotowali┼Ťmy ┼Ťwi─ůteczne ozdoby. Du┼╝o czasu zaj─Ö┼éy nam pr├│by do przedstawienia ┼Ťwi─ůtecznego "Kosmiczne nieporozumienie". Efekty pracy podziwiali uczniowie pozosta┼éych klas na przed┼Ťwi─ůtecznym spotkaniu. A ostatni─ů godzin─Ö przed ┼Ťwi─ůteczn─ů przerw─ů po┼Ťwi─Öcili┼Ťmy na podzielenie si─Ö op┼éatkiem i z┼éo┼╝enie sobie ┼Ťwi─ůtecznych ┼╝ycze┼ä. By┼éo pi─Öknie!