Festiwal Literacki

z życia szkoły

16-10-2017

W poniedzia┼éek 16 pa┼║dziernika w szkole odby┼é si─Ö fina┼é Festiwalu Literackiego "Zaczytany Kangur". Uczniowie klasy I i III wzi─Öli udzia┼é w grze przygotowanej przez klas─Ö II. Drugoklasi┼Ťci przygotowali i ozdobili stanowiska wed┼éug w┼éasnego pomys┼éu, a nast─Öpnie sami prowadzili zabawy dla reszty uczni├│w. ┼Üwietnie poradzili sobie w tych rolach! Dzieci mia┼éy okazj─Ö mi─Ödzy innymi ucieka─ç przez Bazyliszkiem, zwr├│ci─ç okulary Detektywowi Pozytywce i sprawdzi─ç czy umiej─ů liczy─ç lepiej ni┼╝ Zosia Samosia. Na koniec zosta┼éy rozdane nagrody w konkursie na uzupe┼énianie "Encyklopedii wiedzy o ksi─ů┼╝kach". Ch─Ötni uczniowie mogli tak┼╝e skorzysta─ç z komiks├│w prezentowanych na korytarzu.