• Gratulujemy naszym Absolwentom, ich Rodzicom i Nauczycielom!

Co decyduje o sukcesie?

Współpraca. Ucznia, nauczyciela i rodzica.

Co decyduje o dobrym życiu?

Na pewno nie jeden egzamin. Ale egzamin był ważny dla naszych ósmoklasistów, pomimo że większość była już po rekrutacji do wybranych szkół i mogła to zlekceważyć. Drodzy Absolwenci, bądźcie z siebie dumni, bo do końca pokazaliście, że cenicie naukę, wiedzę i rzetelną pracę. Stanowiliście zgrany i odpowiedzialny zespół, z którym cudownie było działać. Taki jest cel naszej wspólnej pracy.

To tylko średnia.

Nie mówi o żadnym z Was.

Przecież każdy miał inny wynik, każdy startował z innym zapleczem. Ale to jest bardzo wysoka średnia i pokazuje, że chyba dobrze jest się uczyć w Kangurowej Szkole, prawda?

Absolwentom wraz z Rodzicami, Paniom Małgosi, Hani, Oli i całemu współpracującemu Zespołowi Nauczycieli (każdy przedmiot składa się na sukces) życzymy dobrych wakacji!

wyniki egzaminu

E8 2023